Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Przegląd prasy rpkom.pl - piątek 16 czerwca

16-06-2017, ostatnia aktualizacja 16-06-2017 07:30

Rzeczpospolita

Polskie haki na hakerów

Eksperci: nasz kraj ma potencjał by stać się ważnym graczem w cyberbezpieczeństwie. Walkę z cyberprzestępcami zwykło się postrzegać w kategorii kosztów. Przykład Izraela pokazuje, że można ją przekuć w silny sektor gospodarki. S. A1, B2
http://www.archiwum.rp.pl/artykul/1345220-Boj-z-hakerami-szansa-dla-Polski.html (dostęp płatny)

Komórki w UE potaniały różnie

Abonenci czterech największych sieci mobilnych mogą od czwartku używać pakietów usług, także tych bez limitu, w podróży po Unii Europejskiej. Podczas wakacji nie trzeba się więc martwić o rachunki. Ale co będzie za rok?
http://www.archiwum.rp.pl/artykul/1345228-Rozmowy-w-roamingu-w-UE-potanialy-ale-pytanie-na-jak-dlugo.html (dostęp płatny)

CI Games: Awans zmobilizował kupujących

W trakcie ostatniej sesji papiery producenta gier drożały nawet o ponad 13 proc. Zwyżce notowań towarzyszyły bardzo wysokie obroty.
http://www.archiwum.rp.pl/artykul/1345239-CI-Games:-Awans-zmobilizowal-kupujacych.html (dostęp płatny)

Cyfrowy miejski big-brother

Samorządy w regionie inwestują w nowe kamery. Część zakupów będzie możliwa dzięki wsparciu resortu spraw wewnętrznych. Kamery na ulicach miast poprawiają bezpieczeństwo. Im więcej, tym lepiej. I tak to postrzegają urzędnicy, którzy chcą rozwijać miejski monitoring. Wymieniają urządzenia z analogowych na cyfrowe.
http://www.archiwum.rp.pl/artykul/1345145-Cyfrowy-miejski-big-brother.html (dostęp płatny)

Przeczytaj więcej o:  przegląd prasy , rpkom.pl

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common