Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

Świat

Verizon dopiął przejęcia Yahoo!

ele 13-06-2017, ostatnia aktualizacja 13-06-2017 18:37

Telekomunikacyjny gigant Verizon sfinalizował przejęcie Yahoo za 4,5 mld dol. Zgodnie z zapowiedziami, ze stanowiska ustąpiła preze Yahoo – Marissa Mayer.

O planach przeprowadzenia transakcji wiadomo było już od roku. Yahoo borykało się z problemami finansowymi i brakiem odpowiedniej strategii - nie zarabiało i oficjalnie zostało wystawione na sprzedaż w lutym ubiegłego roku. Według mediowych spekulacji zainteresowany zakupem Yahoo! był tez m.in. Warren Buffet. Ostatecznie jednak transakcję sfinalizował Verizon, który będzie chciał połączyć Yahoo! z kupionym w ubiegłym roku koncernem AOL. – W związku z nieuchronnymi zmianami, jakie oznacza dla roli Marissy Mayer zamkniecie tej transakcji, Mayer postanowiła zrezygnować z pracy w Yahoo. Verizon życzy jej powodzenia w przyszłych działaniach – podała spółka.

Przeczytaj więcej o:  Marissa Mayer , verizon , yahoo

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common