Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Operatorzy

TVP odświeżyła serwis VoD

ele 25-05-2017, ostatnia aktualizacja 25-05-2017 16:35

Po zmianach platforma jest m.in. w pełni responsywna, oferuje też nowe formaty reklamowe.

Jak podaje TVP, w serwisie znajduje się teraz ponad 43,5 tys. materiałów wideo w 1121 serwisach podzielonych tematycznie. Nowy interface platformy ma poprawić jakość korzystania z wyszukiwarki tytułów, wprowadza nowe funkcjonalności (np. opcja „Przegapiłeś w TV? Zobacz teraz", prezentująca w uporządkowany sposób materiały wyemitowane na licznych antenach TVP, czy „Zobacz zanim wygaśnie", która nie pozwoli użytkownikom przegapić wygasających treści), ma też lepiej prezentować nowości. - TVP wdrożyła najnowszą technologię VPAID 2, dzięki której marketerzy będą mieli dostęp do szeregu nowych narzędzi pomiaru skuteczności przekazu reklamowego – podano.

Przeczytaj więcej o:  tvp , VOD

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common