Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

XX Konferencja KIKE: zarząd zrezygnuje

Urszula Zielińska 10-05-2017, ostatnia aktualizacja 10-05-2017 17:31

Deklaracją o złożeniu rezygnacji przez zarząd Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej (KIKE) zakończyła się jubileuszowa XX Konferencja zorganizowana przez organizację zrzeszającą małych i średnich lokalnych operatorów telekomunikacyjnych.

Taką informację znaleźć można na stronie internetowej KIKE w tekście podsumowującym dwudniowe wydarzenie.

- Zostawiamy naszym następcą dobrze funkcjonującą, dojrzałą organizację – powiedział cytowany w materiale Piotr Marciniak, odchodzący prezes KIKE.

Obok niego w zarządzie zasiadali do tej pory Anna Stec, Łukasz Biedroński (jest wiceprezesem Fundacji Nasza Wizja, która dziś prezentowała swój pomysł na biznes dla ISP), Grzegorz Giecko i Andrzej Owczarek.

Według Telko.in kierownictwo firmy pełnić ma funkcję do 13 czerwca, gdy zebrać ma się walne zgromadzenie i decydować o wyborze nowych władz.

Przeczytaj więcej o:  isp , kike , Piotr Marciniak

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common