Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Operatorzy

Kanały Discovery będą streamingowane w Niemczech przez ProSiebenSat.1

ele 04-05-2017, ostatnia aktualizacja 04-05-2017 18:13

Koncerny założyły joint venture, w ramach którego będą rozwijać serwis OTT o kolejne kanały nadawane na żywo.

Jak podały firmy, ulepszony serwis będzie początkowo dostarczany niemieckim odbiorcom poprzez istniejącą już i dotychczas należącą do ProSieben aplikację 7TV, wykorzystując już istniejącą platformę technologiczną. - W przyszłości obaj partnerzy planują dalsze udoskonalenia tej technologii. SevenOne Media, należący do ProSieben dom mediowy, zajmie się sprzedażą reklam. Partnerzy przewidują, że ulepszona usługa zadebiutuje jeszcze w tym roku – podano. Obecnie 7TV nadaje: ProSieben, SAT.1, kabel eins, sixx, ProSieben MAXX, Sat.1 Gold i kabel eins Doku oraz – dzięki zawartemu partnerstwu -  niekodowane na rynku niemieckim kanały z portfolio Discovery - DMAX i TLC.

Nadawcy chcą wspólnie stworzyć „większą platformę OTT, na której pojawią się również inne kanały i programy Discovery, a w przyszłości potencjalnie treści od innych partnerów”.-  ProSieben i Discovery są otwarte na rozmowy z innymi nadawcami, którzy chcieliby dołączyć do tego przedsięwzięcia. Co więcej, partnerzy pracują nad strategią udostępniania poprzez platformę relacji sportowych w oparciu o ofertę aplikacji 7TV i Eurosport Player – podały firmy.

Aplikacja 7TV działa od 2014 roku. Do dziś pobrano ją 6 mln razy. ProSieben i Discovery szukają teraz menedżera, który pokieruje nowym projektem joint venture.

Przeczytaj więcej o:  discovery , ott , prosiebensat1 , streaming

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common