Partnerzy serwisu:
Play
 
T-Mobile
 
UPC
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Netia prawie gotowa do startu ogólnopolskiej oferty usług komórkowych

Urszula Zielińska 10-01-2017, ostatnia aktualizacja 10-01-2017 11:06

Netia, stacjonarny operator usług szerokopasmowego dostępu do Internetu i telefonii, przygotowuje się do startu nowej oferty usług komórkowych kierowanej do szerokiego grona odbiorców, a nie tylko własnych abonentów - wynika z informacji rpkom.pl.

Operator kierowany przez Tomasza Szopę może wyjść z nią na rynek jeszcze w tym tygodniu. Podobnie jak do tej pory koncentrować będzie się na sprzedaży usług abonamentowych, wychodząc z założenia, że obecne konstrukcje taryf pre-paid są do abonamentu bardzo zbliżone, a użytkownicy coraz chętniej decydują się na długoterminową relację z telekomem.

Jak wynikało z danych o przenoszeniu numerów Urzędu Komunikacji Elektronicznej, oferta Netii kierowana do jej własnych abonentów i promująca nabywanie usług w pakietach, spotkała się z dobrym przyjęciem. Grupa pozyskała w ub.r. na czysto w ten sposób ponad 5 tys. abonentów. Notowała też przyrost nowych użytkowników.

Przeczytaj więcej o:  mvno , NETIA , P4

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
Play
 
T-Mobile
 
UPC Plus
common