Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

ISP

15 firm z Polski w rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA

ele 08-12-2016, ostatnia aktualizacja 08-12-2016 22:00

Najwyżej, na trzecim miejscu, znalazła się spółka Codewise (działa w sektorze internetowego marketingu).

- W pierwszej setce, oprócz Codewise znalazły się jeszcze dwie firmy z Polski: CodiLime na pozycji 15. Działająca w obszarze globalnych innowacyjnych rozwiązań IT i Miquido na miejscu 73. tworząca aplikacje mobilne. Łącznie nasz kraj w Deloitte Technology Fast 500 EMEA ma 15 reprezentantów – podaje Deloitte.

15 polskich laureatów to także: Benhauer (oferuje usługi konsultingowe w zakresie personalizacji w marketingu, miejsce 104), Cloud Technologies (usługi w chmurze i analizy big data), Monterail.com (tworzenie oprogramowania, w szczególności dla startupów, miejsce 201), Creotech Instruments (rozwiązania sprzętowe dla sektora kosmicznego oraz urządzenia pomiarowe dla instytutów badawczych, miejsce 206), Motivation Direct (narzędzia wspierające sprzedaż oraz rozwiązania lojalnościowe, miejsce 227), Neteric (oprogramowane, miejsce 255), Grupa Tense (optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych oraz usługi marketingowe, miejsce 261), Better Software Group (tworzy oprogramowanie i rozwiązania pomagające obsługiwać serwisy na różnych platformach, miejsce 275), TenderHut (wsparcie w procesie sprzedaży, zdobywania kontraktów IT, rozwiązania IT, miejsce 293), i-systems (oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji, miejsce 310) i Predica (implementacja rozwiązań IT dla firm, miejsce 335).

Przeczytaj więcej o:  Codewise , Deloitte Technology Fast

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common