Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

ISP

Dariusz Kacprzyk został prezesem MCX Telecom

ele 08-12-2016, ostatnia aktualizacja 08-12-2016 14:51

Dariusz Kacprzyk przeszedł do MCX Telecom z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Kacprzyk przez ostatnie trzy lata był prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego, gdzie odpowiadał za m.in. usprawnienie funkcjonowania instytucji oraz inwestycje infrastrukturalne.

jak podaje MCX Telecom, jego zadaniem w nowej firmie ma być  "umocnienie pozycji firmy wśród dostawców ICT na polskim oraz zagranicznym rynku i zwiększenie jej rozpoznawalności. W planach jest też  integracja usług spółek wchodzących w skład grupy MCX, do których, poza MCX Telecom, należą: MCX Systems, MCX Serwis i Ediko.

MCX Telecom jest dostawcą ICT, projektuje i wdraża w firmach rozwiązania teleinformatyczne, integrujące różne kanały komunikacyjne (audio, wideo, chat, e-mail, IM oraz web).

Przeczytaj więcej o:  Dariusz Kacprzyk , MCX Telecom

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common