Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Telko.in: Lubelskie wypowiedziało umowę operatorowi RSS

Marta Rzeźnicka 04-11-2016, ostatnia aktualizacja 04-11-2016 15:09

Na początku listopada Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego wypowiedział umowę operatorowi infrastruktury regionalnej sieci szerokopasmowej, spółce Glenbrook Investments - podaje Telko.in.

– Mamy maksymalnie pół roku na przejęcie od niego infrastruktury. Najważniejsze obecnie, aby klienci, którzy kupili usługi, nie odczuli zmiany – mówi serwisowi Arkadiusz Gałązka, kierownik Oddziału Rozwoju Wojewódzkiej Regionalnej Sieci Szerokopasmowej z Departamentu Cyfryzacji w Urzędzie Marszałkowskim.

Glenbrook należy do firmy Łączpol.

Przeczytaj więcej o:  RSS , sieci szerokopasmowe , województwo lubelskie

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common