Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Telko.in: rzeszowski Voice-Net myśli o giełdzie

Marta Rzeźnicka 02-11-2016, ostatnia aktualizacja 02-11-2016 08:42

Wywodząca się z Rzeszowa rodzinna firma telekomunikacyjna Voice-Net, właściciel Nowej Telefonii, rozważa debiut na NewConnect. Przygotowania do niego wesprzeć ma PARP - informuje Telko.in.

– Voice-Net, to firma rodzinna, będąca własnością moją i mojej żony – mówi serwisowi Mariusz  Cząstkiewicz, wiceprezes Voice-Netu. Funkcję prezesa pełni jego żona Lucyna Cząstkiewicz.

– Po wejściu na giełdę nie chcemy rezygnować z kontroli na firmą. Zamierzamy oddać potencjalnym inwestorom kilkanaście procent udziałów. Pozyskane środki chcielibyśmy wykorzystać na dalszy rozwój i inwestycje – mówi Mariusz Cząstkiewicz.

Apetyt na nowe projekty w Voice Netcie rozbudził m.in. projekt dofinansowany z programu 8.4 POIG, dzięki któremu firma wybudowała sieć światłowodową w czterech miastach: Nisku, Ropczycach, Przemyślu i Lubaczowie. Wartość projektu, to 5,6 mln zł, z czego 70 proc. przypadło na dofinansowanie unijne. Zgodnie z założeniami projektu operator podłączył do internetu 2,7 tys. klientów.

W tym roku przychody grupy Voice-Net mają sięgnąć 20 mln zł - szacuje założyciel.

 

Przeczytaj więcej o:  isp , Nowa Telefonia , Voice-Net

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common