Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

Technologie i urządzenia

Dell zakończył przejmowanie EMC

ele 07-09-2016, ostatnia aktualizacja 07-09-2016 16:30

Transakcję ogłoszono jesienią ubiegłego roku, była warta 67 mld dol.

Po połączeniu Dell Technologies i EMC Corporation (specjalizuje się przechowywaniu danych i zarządzaniu nimi, ale ma też w portfolio np. spółkę VMware, która umożliwia wirtualizację urządzeń komputerowych) to koncern o przychodach liczonych pro forma na poziomie 74 mld dol. (dane za rok fiskalny 2016, zakończony w styczniu tego roku).

Przeczytaj więcej o:  Dell , EMC

rpkom.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common