Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

Michał Połzun zastąpił Justynę Romanowską w MC

Urszula Zielińska 01-09-2016, ostatnia aktualizacja 01-09-2016 13:16

Departament ds. telekomunikacji Ministerstwa Cyfryzacji ma nowego dyrektora. Justynę Romanowską, która obecnie pełnię funkcję zastępcy dyrektora, do tej pory kierowała departamentem, a będzie wkrótce pracować dla resortu w strukturach Rady UE w Brukseli, zastąpił Michał Połzun.

Połzun jeszcze w 2014 roku w poprzedniku prawnym MC - Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji - piastował stanowisko głównego specjalisty w departamencie, któremu teraz szefuje.

Pracował także (do wczoraj) w departamencie prawnym i nadzoru właścicielskiego Polkomtela, operatora sieci Plus. Z dokumentów opublikowanych przez MC wynika, że w tym roku reprezentował sieć Plus m.in. podczas spotkań dotyczących tzw. ustawy o PEM.

Przeczytaj więcej o:  justyna romanowska , Michał Połzun , ministerstwo cyfryzacji , telekomunikacja

rpkom.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common