Partnerzy serwisu:
T-Mobile
 
Plus

rpkom.pl - profesjonalnie o telekomunikacji

T-Mobile wycofuje się z I konkursu 1. Osi PO PC

Urszula Zielińska 25-08-2016, ostatnia aktualizacja 25-08-2016 15:57

T-Mobile Polska poinformował Centrum Projektów Polska Cyfrowa, że rezygnuje ze wsparcia inwestycji przyznanych mu w pierwszym konkursie 1. Osi Programu Polska Cyfrowa - dowiadujemy się.

T-Mobile Polska uzyskał wsparcie inwestycji na trzech z czterech obszarów, których dotyczyły jego wnioski. W sumie miał otrzymać ponad 12 mln zł.

W konkursie CPPC rozdysponowuje 600 mln zł. Do tej pory wyłoniono zwycięzców dla 60 obszarów. Są wśród nich m.in. mali operatorzy, których część szukają obecnie możliwości sfinansowania wkładu własnego, średni gracze, kablówki oraz Orange Polska.

Materiał będzie uzupełniany.

Przeczytaj więcej o:  dotacje , internet , PO PC , T-Mobile Polska

rpkom.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 
Partnerzy merytoryczni:
Partnerzy serwisu:
 
 
T-Mobile
 
Plus
common